Únor 2012

Možná bych se měla omluvit za to, že vůbec existuji.

29. února 2012 v 19:08 | Tesů |  Moje kecy
Čau, zase píšu jeden ze svých děsně nudných, depresivní článků, které jsou naprosto o ničem. Jiná už asi nebudu, možná bohužel, možná bohudík. V poslední době mi přijde, že si ze mě snad všichni na tomto posr*ným světě dělají srandu. Jak jsem tak zjístila, tak z mých hromad kamarádů mám dvě doopravdy dobré kamarádky, jedna z nich je na mě právě tak trochu naštvaná, protože mi nic nevychází podle plánů a já nemám stále čas. Takže žádná sláva, ale to by mi ani tak nevadilo. Spíš mě štve ten zbytek. Blbý ústav kam musím každodenně docházet a ještě jedna osoba. Nic není jako dřív. Stále čekám na hodnocení od jedné porotkyně a kvůli tomu taky celá soutěž čeká, upřímně štve mě to, kvůli tomu vám sem musím psát tyhle nesmyslný žvásty. Až se z toho všeho vyhrabu tak snad bu dou i lepší články. Zatím ahoj.

Někdy to jde i opačně.
(zdroj obrázku FB)

Po třech letech vymýšlet nadpisy je obtížné.

22. února 2012 v 19:53 | Tesů |  Moje kecy
Zdravím, po dlouhé době se zase ozívam. V první řadě se vám chci omluvit a v té druhé vás chci poprosit o pochopení. Ve škole jsem nebyla měsíc, dnes jsem tam byla druhý den a upřímně přijde mi jako kdyby tam na mě všichni mluvili čínsky. Takže teď dopisuju sešity a hodně se učím, no dobrá zas tak moc ne, ale i tak už nemám moc času. Prostě se mnou mějte trpělivost, prosím. Co dál? Ani nějak nic, tři týdny se válet v duchnách mi moc nepřineslo nebo možná přineslo, jak se to vezme, přibrala jsem asi tři kila a přišla jsem jak o náš, tak o Brněnský Fašank. Právě jsem se hodně nasmála, ne jen že mi naši vykládají co se dělo na Fašancích, ale také jsem byla pozdravována. Asi tři dny jsem neměla lepší zábavu než dávat dohromady vozembouch a malovat a tak dále fašankové šavle, na druhou stranu jsem se aspoň nenudila. Nevím co psát, proto asi z tohoto článku vzniklo zase něco nečitelného. Blog.cz mě silně začíná štvát s tématy týdne. Na minulé téma jsem sice napsala článek, ale nakonec jsem se rozhodla, že ho nezveřejním. Toto téma je velice úsměvné, kdyby dali téma co nás ve škole naučili, tak si myslím, že by byl článek kratší než co nás v ní nenaučili, ale i tak ani jedno z témat není na můj článek vhodné. Stále mi nepřišli dvě hodnocení do fotosoutěže, takže uvidím kdy dám vyhodnocení prvního kola dohromady. To je asi všechno.

Nevím proč, ale líbí se mi, asi pro to, že je od něj. ♥
Na závěr snad jen hlasujte o nejhezčí fotku ► ZDE. :)

Fotosoutěž 1.KOLO: Anketa

16. února 2012 v 12:18 | Tesů |  ...Jiné sou...

Ahoj, tak vám přináším fotky z prvního KOLA Fotosoutěže. Téma bylo ZIMA. V tomto článku si pouze prohlídnete fotky a můžete hlasovat v anketě, kterou naleznete na konci článku. V celkovém vyhodnocení 1.Kola, které bude zhruba za týden se dozvíte jak hlasovala porota a také celkový počet bodů, které soutěžící zjiskal. :) CČ. :)

Nejlepší týden mého života

12. února 2012 v 21:44 | Tesů |  Moje kecy
Jak jsem vám psala, byla jsem na horách. Někteří z vás ví, že to pro mě nebyly jen tak obyčejné hory jako dřív. Prostě už to nebyly hory s rodiči, ti tam byli jen pouze jako taková "kulisa". Tak teď aby jste to pochopili všichni a věděli tedy o čem je řeč, byla jsem tam s přítelem. Navíc jsme jeli na místo, kde to mám ráda už odmala. Začalo to už v pátek, zjištěním, že na auto nedáme zahrádku, tudíž ani rakev a pojedeme se sklopeným sedadlem. Projezdili jsme celé město, do "diagosťáku", k bábině, k Zezulovi, do směnárny a tak dále a tak dále. V sobotu ráno jsme naštěstí všechno naskládali do auta a už jsme jeli. Začalo to samozřejmě zajímavě, mně bylo špatně a začala jsem si vzpomínat co všechno jsem nechala doma. Za čtyři hodiny už jsme byli na baráku, pouze s jednou špatnou odbočkou, s pár hádkami s mým otcem, ale ani to mi náladu nezkazilo. Kubík všechno zvládnul, řídil prostě perfektně, asi jsem si přece jen uměla dobře vybrat. V neděli jsme vyrazili na svah, nebyl jak před těmi šesti lety co jsem tam byla naposled, sice si to moc nepamatuji, ale bylo to tam prostě jiné, kopec byl poloviční a já jsem si tam zlomila ruku, docela jsem doufala, že se to tento rok obejde bez zranění a nebo když už tak ať jsem to já. Sníh byl parádní, počasí úžasné a já jsem byla šťastná. Až do úterý, do toho dne kdy jsem mu ujela a on spadl, odnesla to noha, takže bylo po ježdění teda pro Kubu jo. Ve středu jsme tedy jeli na výlet, v šílené kose, ale na místo které miluju. Muzeum v Pribylině, kde se natáčela Bathory. Myslím, že se výlet podařil. Do konce týdne jsem tedy jezdila na svahu bez Kubíka, upřímně mě to tam vůbec nebavilo, takže jsem se z toho snažila vykroutit, to se nepovedlo, Kubík byl smutný, že nemůže jít s námi, ale všechno jsme zvládli, víc sem radši psát nebudu, celý týden jsme si prostě užili a hotovo!
Fotky v celém článku :P

Fotosoutěž 1.KOLO: Zadání

3. února 2012 v 20:57 | Tesů |  ...Jiné sou...
  • Ahoj, nejdříve bych vás informovala co v tomto článku najdete. Najdete zde zadání pro 1.KOLO FOTOSOUTĚŽE, INFORMACE PRO POROTU, ale také zde AFFS najdou pár informácí, které se jim budou hodit. V první řadě: Zítra odjíždím na hory, takže bude pozastaveno, AFFS nemažte si mě a tak dále a tak dále, však už to znáte. Tím pádem se soutěž trochu stěžuje. Zadám vám tedy téma s tím, že čas na odeslání budete mít do 14.2.2012, ano tak dlouho, ale někteří z vás také možná někam odjíždí a já to dřív prostě nestihnu. Pokud by měl někdo nějaký dotaz zašlete ho prosím na e-mail, který naleznete níže. :)
  • Doufám, že se mezi fotkami objeví i nějaké jiné pojetí, například vtipné a podobně.
TÉMA: ZIMA
TERMÍN NA ODESLÁNÍ: 14.2.2012 (15:00)
E-MAIL: tesu13@seznam.cz - sem prosím zasílejte případné dotazy a fotky, do e-mailu uveďte předmět FOTOSOUTĚŽ, na konec e-mailu se podepiště a přidejte odkaz na váš web, usnadníte mi tak práci. :)
  • Porotě se fotky pokusím zaslat co nejdříve, mezi tím uveřejním fotky na blogu s anketou, se zadáním dalšího kola zveřejním fotky ještě jednou. S počtem hlasů z ankety, se slovním hodnocením poroty + jejich hlasy v bodech a se sečtenými všemi hlasy. :)
  • Více informací budou mít soutěžící na e-mailech. :)
Smajlíci blogu:
smile #1370 x smile #1018 x smile #1417 x smile #1323 x smile #1081 x smile #684 x smile #657 x smile #1190 x smile #1114 x smile #1044 x smile #952 x smile #627 x smile #1337 x smile #923 x smile #499 x smile #1354 x smile #1381 x smile #16 x smile #1179 x smile #529 x smile #985 x smile #502 x smile #811 x smile #556 x smile #843 x smile #819 x !1321! x smile #1288 x smile #1257 x smile #1393 x smile #930 x smile #807 x smile #1141 x smile #360 x smile #1357 x  x  x  x  x x x  x 35n.gif(135 b) x  x :ham x x  x  x
Smajlíky mám z libimseti.cz a odsud... :))

Kopíruj jen se zdrojem...!