Říjen 2011

Recenze + návod: Praskající lak

30. října 2011 v 18:20 | Tesů |  Recenze kosmetiky

Možná už jste o této novince slyšeli, možná, že ne, ale v tomto článku se o této "vymoženosti" dozvíte všechno. Hned když jsem se o této žhavé novince dozvěděla, měla jsem na mysli jen jedno, tohle prostě musím zkusit. Včera jsem se tedy vydala na průzkum městem s mojí kamarádkou Petrou. Ze začátku jsme moc úspěšné nebyli, nejdříve jsme se dozvěděli o laku od značky IsaDora - Graffiti Nails, který je sice barevný, ale stojí 120 Kč. To nám přišlo moc drahé a tak jsme se vydali dále v pátrání, objevily jsme tedy další lak, od značky Essence - Nail Art Cracking, který je sice černý, ale mně to nevadilo. Za 50 Kč jsem si jej teda pořídila a chvíli na to jsme se pustili do zkoušení.

Outfit 0.4

28. října 2011 v 19:42 | Tesů |  Outfity [polyvore.com]
Zase jeden do sbírky, nevím proč, ale nějak jsem se v této zábavě shlédla. Možná je to tím, že je toho sice spousta nového, ale nemůžu to sem napsat a navíc to stejně skoro nikdo nečte, takže to ani cenu nemá. :)) Takže co, líbí? :)

Moje tvorba!

Další článek o ničem, aneb můj poku*rvený život v písmenkách.

25. října 2011 v 20:21 | Tesů |  Moje kecy
Tomu nadpisu se musím smát, nemůžu za to, po třech letech blogování mi občas docházejí nápady a tomu se stalo i právě teď. Když o tom tak přemýšlím, blog má dnes třetí narozeniny, je to snad náhoda, že jsem sem zavítala nebo je to osud? Tři roky na jednom blogu, to je poměrně úspěch, nemyslíte? Škoda jen, že návštěvnost tomu neodpovídá, no to je jedno. Dneska nám začali prázdniny, na jednu stranu je to sice super, ale na tu druhou ani moc né. Nevím co budu dělat, chtěla bych jet do města, ale nespíš nebude s kým, chtěla bych jít na Bastardy, ale taky nejspíš nebude s kým, musím se učit a nejspíš pojedu za Y na chatu, což se doopravdy těším, ale kdo ví co z toho ještě bude. Náladu mám zase pryč, pořád mám na paměti pana X, kterého doopravdy nenávidím a upřímně doufám, že ho už v životě neuvidím, ale Brno je malý. V sobotu jsem byla na, svém prvním, ano já vím zní to vtipně, koncertě. Byli jsme s Kiss a ostatníma na TITLED, což je skupina kluků od nás ze školy nebo přesněji dvou kluků ze sboru, zbytek neznám. Bylo to super až na uječeného zpěváka, na to že nevím co chci a na to, že Y mě poměrně ničí. Až na to, že po škole koluje, že s Y chodím, což není pravda by to bylo v pořádku, taky mě přímo se*e jak to všichni řeší, někdy mi ani nepříjde, že jsem na střední, ale ve školce, no dobře možná by se tomu dal přirovnat i první stupeň základní školy, ale z té už jsem taky vylezla a on už před nějakým tím rokem taky. V hlavě mám zmatek, ale naprosto totální, když ho vidím tak je mi na nic, protože vím, že mu ublížím, ale když ho nevidím tak je mi taky na nic, protože mi pro změnu chybí. Prostě je to složitý a u mě to snad ani jinak nejde.

"To co bylo není, to co je se mění a to co bude se neví."

"Hody, hody, hody, učinil Pán vína z vody."

20. října 2011 v 13:47 | Tesů |  Moje kecy
Aneb moje první krojované hody. Jo chápete to dobře, včera jsme měli hody, byla jsem v kyjovském kroji, takže jsem si přišla jako chodící skříň, ještě že ten "náš" kroj Horňácký není tak veliký, jeden večer mně v této hrůze doopravdy stačil. Prvně tam mělo přijít spousta lidí, ale tento plán nějak nevyšel. Kámošky nemohli a tak jsem je v podstatě vyměnila za dědu a mojí velice oblíbenou babičku, takže byl otec naštvanej, protože je nemůže ani vystát. Měl přijít X, ale nepřišel, Kubík přišel, takže aspoň že tak. X potom přišel se svým nejlepším kamarádem, klukem od nich ze třídy co občas našim hraje na cimbál a ještě s jakým si klukem, všichni byli v podnapilém stavu, protože to cestou ze školy vzali přes hospodu, kde se na čtyři hodiny zapomněli. Když jsem mu ze srandy nadala, tak řekl, že za to nemůže, že klukům říkal, že mu nadám. No jó jak jinak, já jsem totiž hrozná! :DD Někdy si říkám, jestli mám tohle za potřebí, kdybych to aspoň neviděla, to jak zahazuju super kluka kvůli panu X, kterej na mě silně kašle a se kterým mi ty pitomé úlety už lezou krkem. X ještě ke všemu na toho kluka žárlí, no liskat normálně! Od otce jsem si samozdřejmě vyslechla co jsem to za mrchu, ale kruci můžu za to? Zapomenout nedokážu a ten druhý je kamarád. No nic už se z toho článku zase vyklubala jakási hrůza, která se nedá ani číst. Já radši jdu, musím se naučit na zítra. Pá Tesů

obrázek mám z Facebooku z jedné skupiny...

Outfit 0.3

12. října 2011 v 16:34 | Tesů |  Outfity [polyvore.com]
Ano, jsem blázen a vím to! :D

Ale vy mi netvrďte, že nejste! (Moje tvorba, nekopírovat!)
Co na něj říkáte? :))

Jsou jen dvě možnosti, buď jsem se změnila já nebo svět kolem mě.

8. října 2011 v 16:11 | Tesů |  Moje kecy
Zdravím, předešlý článek byl o tom, že smažu blog, nejspíš už ani tohle nedokážu, je to jen pár kliknutí, ale ono to prostě nejde! Musím se z toho všeho vypsat, i když vím, že Vás to nudí. Zase z opakuji tu větu, je to složitý, hodně složitý a já to nezvládám. Ve škole je to naprosto šílený, myslela jsem si, že si tento víkend užiju, že půjdu ven, zase jako normální člověk, ale to asi těžko když každou chvíli prší. Venku už jsem nebyla od prázdnin, v podstatě. Doufala jsem, že bude hezké podzimní počasí, já vezmu foťák a půjdu fotit, abych konečně dala dohromady des, který jsem si vysnila. Budeme mít hody a je kolem toho poměrně hodně práce i když se to nezdá, tak v kombinaci se školou a sborem to je nezvladatelné. Nedokáži se učit a nic, protože stále myslím na něj a stále mám čímdáltím větší strach, že na ten náš "vztah" nejsme jen dva. Po včerejšku mám pocit, že se nechce vázat, ale já nedokáži v tom strachu pořád žít, včera a v podtatě i dnes ráno mě ničil, pokaždé když šel něco zařídit nebo šel tancovat s jinou, tak mi bylo na nic i když nejhorší na tom pro mě bylo to, že jsem moc dobře věděla, že to na mě vidí, jak on tak i všichni ostatní a bohužel i můj otec. Snažila jsem se usmívat, ale nešlo to, bylo mi nanic, přišla jsem si strašně odstrčená i když jsem prakticky nebyla. Je to prostě šílený a nejhorší na tom je, že nevím jak z tohoto pitomého kruhu ven. Nechci se ho vzdát i když asi budu muset, vím že můj otec to prostě nerozdýchá a on z něj má nejspíš strach nebo nevím jak to říct, ale schováváme se jak malý děcka a já vím, že on to dlouho nevydrží, přece jen z toho už dávno vyrostl a já taky, ale nic jinýho mi nezbývá. Kruci zase je z toho deprimující článek o ničem, já z té hlavy už ani snad nic jinýho nedostanu. Doufám, že se z toho brzo nezblázníte, tak jako já.

Tumblr_l8zuj13z8b1qappmzo1_500_large

Co se za poslední dobu stalo?

5. října 2011 v 15:56 | Tesů |  Moje kecy
Čau, přemýšlela jsem o tom, že Vám napíšu článek o Srbsku, ale dospěla jsem k závěru, že by se Vám to nechtělo číst a navíc já na blog doopravdy nemám čas. Musím se přiznat, že už jsem značnou část tohoto článku měla, ale nakonec jsem si to prostě rozmyslela. Tak to všechno jen rychle shrnu. Srbsko bylo super, hodně jsme zpívali, večer jsme chodili do parku, kde jsme radši jen zpívali a hráli na kytary, no myslím, že všichni si dovedou představit jak to tam vypadalo. Našla jsem spoustu nových kámošů, takže paráda. S "kamarádem" je to složitý, onemocněl, takže se válí doma a my se nevídáme. Ve škole je to šílený, každý den dělám to stejný a nudí mě to. Ráno jdu do školy, vrátím se ze školy a učím se, večer jdu na nácvik, přijdu domů učím se a pak už umírám únavou, ale myslím, že to hodně z Vás zná. Jedna osoba našla můj blog, takže myslím přejdu na krycí jména. Pan X a podobně, my víme Barol. Dneska jdu na zkoušku a možná budu mít kroj na hody, no když ne, tak půjdu prostě v mým a nezajímá mě to. Řeší se soustředění, na který se doopravdy těším, bude to legendární! Poslední dobou mám náladu na bodu mrazu, jen co ráno vstanu tak do šaliny přistoupí nějaká osoba, kterou rozhodně nechci potkat a pak se to semnou táhne jako kdyby celý den. Nejspíš si na mě zasedla němčinářka, nebo nevím jak mám ten poslední výstup chápat, ale mě je to jedno. Už nevím co dál Vám ještě říct, snad jen to, že přemýšlím o tom že smažu blog a buď začnu s novým nebo s tím seknu úplně. I když na druhou stranu se mi do toho nechce, radši nechci ani přemýšlet o tom jak dlouho jsem se s ním otravovala, za nedlouho oslaví třetí narozeniny, staroch jeden. Navíc jsem právě kvůli němu poznala super lidi a některý i osobně například Twix a Lů ♥. Vážně už nevím, ale nějak to prostě všechno dopadne.
Tesů

A myslím že AFFS by si měli přečíst TENTO článek.
Smajlíci blogu:
smile #1370 x smile #1018 x smile #1417 x smile #1323 x smile #1081 x smile #684 x smile #657 x smile #1190 x smile #1114 x smile #1044 x smile #952 x smile #627 x smile #1337 x smile #923 x smile #499 x smile #1354 x smile #1381 x smile #16 x smile #1179 x smile #529 x smile #985 x smile #502 x smile #811 x smile #556 x smile #843 x smile #819 x !1321! x smile #1288 x smile #1257 x smile #1393 x smile #930 x smile #807 x smile #1141 x smile #360 x smile #1357 x  x  x  x  x x x  x 35n.gif(135 b) x  x :ham x x  x  x
Smajlíky mám z libimseti.cz a odsud... :))

Kopíruj jen se zdrojem...!